Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie muszę spełnić wymagania, aby korzystać z interaktywnej szkoły języka tureckiego eturecki.pl?

  Do korzystania z Portalu wymagane są:

  • stały dostęp do Internetu;
  • poprawnie skonfigurowana przeglądarka internetowa akceptująca pliki typu cookie – Mozilla Firefox w wersji nie niższej niż 2.0 lub Google Chrome w wersji nie niższej niż 36.0;
  • włączona obsługa Cookies oraz JavaScript;
  • czynne i poprawnie skonfigurowane konto poczty elektronicznej;
  • odpowiednio szybkie łącze o szybkości nie mniejszej niż 1 Mb, aby Użytkownik miał możliwość sprawnego korzystania z udostępnionych Materiałów.
  • wtyczka Macromedia Flash Player 7.0 lub nowsza.
 2. W jaki sposób uzyskać dostęp do internetowej szkoły języka tureckiego eturecki?

  Dostęp do szkoły internetowej eturecki udostępniany jest odpłatnie w formie czasowych subskrypcji. Aby uzyskać dostęp musisz jedynie wybrać interesujący Cię okres dostępu i dokonać zapłaty na nasze konto. Zapłaty możesz dokonać szybkim przelewem internetowym ze swojego banku internetowego (dostęp udzielny w przeciągu kilku minut w zależności od banku). Nad bezpieczeństwem i szybkością całej transakcji czuwa system płatności internetowych payU

 3. Jak założyć konto w eturecki

  Aby założyć konto na eturecki.pl należy wcisnąć przycisk Rejestracja i uzupełnić niezbędne dane. Po rejestracji otrzymasz na mail podany przy rejestracji wygenerowane przez system losowe hasło oraz link aktywacyjny swojego konta

 4. Dlaczego po założeniu konta nie mam dostępu do kursu języka tureckiego?

  Aby uzyskać dostęp do szkoły języka tureckiego należy aktywować konto poprzez mail aktywacyjny wysłany na adres podany w trakcie rejestracji oraz dokonać płatności za kurs wybierając interesujący Cię okres abonamentu. Po dokonaniu płatności otrzymasz na maila hasło dostępu do szkoły internetowej eturecki. Zalecamy zmianę tego hasła na własne w ustawieniach „danych prywatnych – konto”. Pamiętaj że login do szkoły internetowej jest taki jak utworzyłeś/aś podczas rejestracji.

 5. Dlaczego na stronie eturecki.pl są 2 logowania?

  Na naszej stronie istnieją 2 systemy logowania:
  – „logowanie do sklepu”, gdzie możesz dokonać zapłaty za wybrany okres dostępu do szkołu
  – „logowanie do szkoły” języka tureckiego, gdzie logujesz się do kursów, które zakupiłeś/aś w sklepie.

 6. Jak przedłużyć dostęp do internetowej szkoły języka tureckiego eturecki?

  W każdym momencie Swojej nauki możesz przedłużyć okres dostępu do naszej szkoły. Nie musisz czekać do końca okresu subskrypcji. Aby tego dokonać wystarczy że zakupisz wybrany okres dostępu do szkoły. Twój czas dostępu zostanie automatycznie przedłużony (doliczony) do aktualnej subskrypcji.

 7. Po jakim czasie po dokonaniu zakupu otrzymam dostęp do szkoły języka tureckiego?

  Cały proces zakupu obsługiwany jest przez automatyczny system płatności. Dzięki temu, niezależnie od pory dnia możesz otrzmać dostęp do szkoł sturecki, a czas oczekiwania uzależniony jest od twojego banku. Zazwyczaj po prawidłowym dokonaniu płatności dostęp jest aktywowany w przeciągu kilku minut.

 8. W jaki sposób uzyskuje dostęp do kursów?

  Cały proces zakupu obsługiwany jest przez automatyczny system płatności. Dzięki temu, niezależnie od pory dnia możesz otrzmać dostęp do szkoł sturecki, a czas oczekiwania uzależniony jest od twojego banku. Zazwyczaj po prawidłowym dokonaniu płatności dostęp jest aktywowany w przeciągu kilku minut.

© 2022 eTurecki - wszelkie prawa zastrzeżone.