O mnie

 

Nazywam się Yasemin Çetiner-Słowikowska.

Jestem Polką i Turczynką. Moim atutem jest dwujęzyczność. Dzięki niej rozpoczęłam pracę jako tłumacz i nauczyciel j. tureckiego już na studiach. Ukończyłam studia turkologiczne z wynikiem bardzo dobrym. Uczyłam języka tureckiego na Uniwersytecie A. Mickiewicza w  Poznaniu. Aktualnie prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim.  Od 2010 roku prowadzę swoją działalność w zakresie edukacji i tłumaczeń. Owocem mojej pracy jest platforma e-learningowa eturecki.pl, którą stworzyłam specjalnie dla Polaków uczących się języka tureckiego.

 

Nauczanie to moja pasja - z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doskonalę metody nauczania. W 2021 ukończyłam program certyfikujący dla nauczycieli języka tureckiego jako obcego na Uniwersytecie Stambulskim. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu, również na poziomie akademickim, posiadam klucze do wyjaśniania tajników języka tureckiego 🙂

 

W swoim portfolio mam m.in. tłumaczenia biznesowe, konferencyjne, techniczne - mechanika i budowa maszyn, a także filmowe i teatralne. Dzięki temu, że posiadam dar dwujęzyczności i precyzyjnego przekazywania niuansów wypowiedzi, tłumaczenia dają mi dużą satysfakcję.

 

Jestem certyfikowanym przewodnikiem po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Mam doświadczenie w organizacji wydarzeń artystycznych, naukowych i podróży biznesowych.

 

Interesuję się muzyką, jestem założycielką zespołu muzyki tureckiej "Semavi". Mieszkam w Gdańsku – to miasto ukochane przeze mnie, podobnie jak rodzinny, nadmorski İzmir.

 

Zapraszam do współpracy.

Görüşmek üzere!

© 2022 eTurecki - wszelkie prawa zastrzeżone.