Kurs języka tureckiego online

eturecki.pl Internetowa szkoła języka tureckiego

Ucz się online, korzystając z różnorodnych, interaktywnych i profesjonalnie opracowanych materiałów.

Skuteczna nauka tureckiego

  • Gwarancja jakości materiałów - kursy opracowane przez turkologa, wykładowcę języka tureckiego, native speakera języka tureckiego i polskiego.
  • Przystępne i zrozumiałe lekcje - dzięki wieloletniemu doświadczeniu autorki kursów w nauczaniu akademickim oraz w szkołach językowych i tłumaczeniach.
  • Perfekcyjna wymowa - nagrania zrealizowane przez tureckiego aktora teatralnego, grającego również w tureckich serialach.

Dla początkujących i dla zaawansowanych

Jeśli zaczynasz naukę od zera, skorzystaj z planu nauczania, przerabiając lekcje w zalecanej kolejności.

Jeśli interesuje Cię konkretne zagadnienie gramatyczne, przejdź od razu do działu Gramatyka, zapoznaj się z teorią i wykonaj urozmaicone, interaktywne ćwiczenia.

System automatycznie sprawdzi Twoje odpowiedzi.

Dołącz

Słówka w łamigłówkach

Dział Słownictwo pomoże Ci opanować nowe słówka, a gry językowe sprawią, że nauka będzie przyjemnością. Opcja "szukaj" ułatwi znalezienie danego słowa lub zagadnienia.

Merhaba :) Bardzo mi się podoba w szkole, lekcje są przejrzyste, jest dużo interaktywnych ćwiczeń. Podobają mi się gry językowe, szczególnie pary. Polecam! Teresa

Razem łatwiej

W szkole uczysz się samodzielnie, ale zawsze masz do dyspozycji naszą pomoc. Jeśli będziesz mieć pytania, napisz na forum, a nauczyciel rozwieje Twoje wątpliwości.

Stały kontakt z językiem

Pisz w języku tureckim na czacie w danej lekcji lub na czacie ogólnym, zarówno z użytkownikami, jak i nauczycielem. Wykorzystując nowo nabytą wiedzę w praktyce, utrwalasz ją.

Na zajęciach stacjonarnych, szczególnie na zajęciach grupowych, masz ograniczoną możliwość zastosowania swoich umiejętności. Dzięki kursowi online w dowolnym momencie i miejscu masz dostęp do nauki i do ludzi, którzy tak jak Ty uczą się tureckiego.

Częsty kontakt z językiem zwiększa efektywność nauki.

Dołącz

Ucz się tak intensywnie, jak chcesz

Wykorzystaj swój kurs tureckiego do maksimum. Nauka online w eturecki.pl daje ci możliwość codziennych ćwiczeń, wykonywania powtórek słownictwa, pisania po turecku, słuchania nagrań i zabawy językiem tureckim.

Siedzisz jak na tureckim kazaniu? Z nami zaczniesz rozumieć i mówić po turecku

Jaki jest najlepszy moment na rozpoczęcie nauki? Zawsze ten sam - TERAZ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz lub zadzwoń.

Pozdrawiamy, selamlar. Yasemin Çetiner-Słowikowska i zespół eturecki.pl

Dołącz

uczysz się słownictwa skutecznie, dobrze się przy tym bawiąc


masz dostęp do największej ilości interaktywnych ćwiczeń z języka tureckiego w sieci, gdzie automatycznie sprawdzana jest ich poprawność


rozmawiasz na czacie z innymi użytkownikami tylko po turecku


słuchasz nagrań profesjonalnego lektora


uczysz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz


Dołącz